اشتیاق آفتاب شیراز اوقات شرعی طلوع آفتاب

اشتیاق: آفتاب شیراز اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی 21 خرداد ماه افق شیراز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سریال‌های نوروزی کی تمام می‌شوند؟

پخش سریال‌های نوروزی «پایتخت ۵ »، «تعطیلات رویایی»، «هیات مدیره» و «دیوار به دیوار ۲» با وجود اتمام تعطیلات نوروزی همچنان ادامه دارند.

سریال‌های نوروزی کی تمام می‌شوند؟

سریال های نوروزی کی تمام می شوند؟

عبارات مهم : دیوار

پخش سریال های نوروزی «پایتخت ۵ »، «تعطیلات رویایی»، «هیات مدیره» و «دیوار به دیوار ۲» با وجود اتمام تعطیلات نوروزی همچنان ادامه دارند.

به گزارش ایسنا، پخش سریال «پایتخت ۵» که شب گذشته (۱۳ فرودین ماه)، دوازدهمین قسمت آن راهی آنتن شبکه یک سیما شد تا یکشنبه (۱۹ فرودین ماه) ادامه دارد.

سریال‌های نوروزی کی تمام می‌شوند؟

سریال نوروزی «پایتخت ۵» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری در ۱۸ قسمت تهیه و تولید شده است هست. بازیگران این سریال محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبدالهی، بهرام افشاری، سارا و نیکا فرقانی، مجتبی بلال حبشی، مصطفی بلال حبشی، سلمان خطی و … هستند.

همچنین پخش سریال ۱۸ قسمتی «دیوار به دیوار ۲» که تاکنون نیمی از آن راهی آنتن شبکه سه سیما شده است هست، آینده نگری می شود که ۹ قسمت باقی مانده تا ۲۲ فرودین ماه به آخر برسد.

پخش سریال‌های نوروزی «پایتخت ۵ »، «تعطیلات رویایی»، «هیات مدیره» و «دیوار به دیوار ۲» با وجود اتمام تعطیلات نوروزی همچنان ادامه دارند.

سریال «دیوار به دیوار ۲» به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی در منزل ای واقع در خیابان دولت تصویربرداری می شود و مراحل فنی آن همزمان با تصویربرداری در حال انجام است تا سریال جهت پخش به موقع در ایام عید از شبکه سه آماده شود.

فرهاد آئیش، ویشکا آسایش، یاسمینا باهر، رویا تیموریان، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش، حسن زارعی، علی شادمان، آزاده صمدی، مهسا طهماسبی، رضا ناجی و سام نوری از جمله بازیگران «دیوار به دیوار ۲» هستند که در فصل گذشته هم نقش آفرینی کرده بودند. میترا حجار و علی قربان زاده هم به سری تازه این سریال اضافه شده است و برابر دوربین رفته اند.

«دیوار به دیوار» به نویسندگی خشایار الوند در ۲۰ قسمت ادامه داستان پنج خانواده را روایت می کند که در فصل گذشته به منزل تازه نقل مکان کرده و بعد از مستقر شدن با ماجراهای مختلفی روبه رو شده است بودند؛ البته در سری تازه این سریال علی رغم فصل گذشته که هر قسمت یک داستان داشت، یک قصه کلی در قسمت های متعدد مطرح شده است است.

سریال‌های نوروزی کی تمام می‌شوند؟

پخش سریال «هیات مدیره» نیز که در ۱۰۰ قسمت تولید شده است و از اول فرودین ماه شروع شده است هست، بعد از چهار روز وقفه، از شنبه (۱۸ فرودین ماه) در ساعت ۱۹ ادامه پیدا می کند.

فیلمنامه سریال «هیات مدیره» به قلم علی خودسیانی نوشته شده است است و سریال، قصه زوج جوانی را روایت می کند که با نقل مکان به ساختمانی تازه درگیر اتفاقاتی تازه می شوند.

پخش سریال‌های نوروزی «پایتخت ۵ »، «تعطیلات رویایی»، «هیات مدیره» و «دیوار به دیوار ۲» با وجود اتمام تعطیلات نوروزی همچنان ادامه دارند.

ثریا قاسمی، لیلی رشیدی، مریم امیرجلالی، کمند امیرسلیمانی، الیکا عبدالرزاقی، امیررضا دلاوری، رحیم نوروزی، رابعه مدنی، فریده سپاه منصور، زهرا داوودنژاد، مسعود کرامتی، احسان کرمی، حدیث میر امینی و سیاوش طهمورث از جمله بازیگرانی هستند که در «هیات مدیره» نقش آفرینی می کنند. همچنین تیتراژ نهایی این سریال را احسان کرمی خوانده است.

طبق جدول پخش سایت شبکه دو سیما، آخرین قسمت از برنامه «کلاه قرمزی» در تاریخ ۱۳ فروردین ماه راهی آنتن شد و از ۱۴ فروردین برنامه های دیگری از جمله «نمادو» جایگزین شده است اند.

سریال‌های نوروزی کی تمام می‌شوند؟

سریال «تعطیلات رویایی» به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مجید اوجی که در ۱۵ قسمت تولید شده است هست، از اول فرودین ماه راهی آنتن شبکه دو سیما شد. بر این اساس، پخش این مجموعه تلویزیونی تا روز پنجشنبه (۱۶ فروردین ماه) ادامه دارد.

این مجموعه بر اساس طرحی از احسان جوانمرد و به وسیله گروه نویسندگان نوشته شده است و داستان دو برادر به نام های رحیم و رستم را به تصویر می کشد که در شیراز سکونت دارند. برادر کوچک تر که وضع مالی بهتری دارد سال پیش جهت تعطیلات عید خانواده رحیم را که یک معلم بازنشسته است به ترکیه دعوت کرده و برادر بزرگ تر در صدد جبران است و می خواهد امسال خانواده رستم را با هزینه خودش به کیش ببرد. غافل از اینکه آنها قصد سفر به اروپا را دارند و همین سرآغاز ماجراهای جالب و دیدنی است.

محمدرضا شریفی نیا، محمود عزیزی، افسانه بایگان، افسر اسدی، علی صادقی، لاله اسکندری، علی اوجی، رضا یزدانی، خاطره حاتمی، سولماز آقمقانی، مریم معصومی، فاطمه هاشمی، فرهاد بشارتی، ارسلان قاسمی، ژاله درستکار، مهدی افشار و مرتضی علی آبادی بازیگران این مجموعه نوروزی هستند.

واژه های کلیدی: دیوار | سریال | نوروزی | فروردین | فروردین ماه | تعطیلات نوروزی | سریال های نوروزی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog