اشتیاق آفتاب شیراز اوقات شرعی طلوع آفتاب

اشتیاق: آفتاب شیراز اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی 21 خرداد ماه افق شیراز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «دنیای ژوراسیک ۳»‌ در راه است

استیون اسپیلبرگ یک بار دیگر تهیه‌کننده اجرایی قسمت تازه مجموعه فیلم‌های دایناسوری استودیوی یونیورسال خواهد بود.  

«دنیای ژوراسیک ۳»‌ در راه است

«دنیای ژوراسیک ۳» در راه است

عبارات مهم : مجموعه

استیون اسپیلبرگ یک بار دیگر تهیه کننده اجرایی قسمت تازه مجموعه فیلم های دایناسوری استودیوی یونیورسال خواهد بود.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، تقریبا چهار ماه پیش از اینکه استودیوی یونیورسال فیلم «دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده» را با کارگردانی جی ای بایونا اکران کند، دارد برنامه ساخت و پخش سومین قسمت از این مجموعه فیلم های ماجراجویانه ریبوت شده است را می ریزد.

قرار است فیلمنامه فیلم «دنیای ژوراسیک ۳» به وسیله امیلی کارمایکل نوشته شود که جهت نخستین بار وارد این فرنچایز خواهد شد. او این کار را در همراهی با کالین تروُرو انجام خواهد داد که ریبوت سال ۲۰۱۵ را کارگردانی کرد و از فیلمنامه نویسان «پادشاهی سقوط کرده» است.

«دنیای ژوراسیک ۳»‌ در راه است

این استودیو تاریخ یازدهم ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ را به عنوان تاریخ پخش فیلم گزینش کرده است.

تروُرو به منظور تهیه کنندگی اجرایی این قسمت تازه بازمی گردد و این کار را در همکاری با استیون اسپیلبرگ انجام خواهد داد، فیلمسازی که مجموعه فیلم های مهم دهه ۱۹۹۰ را ساخته بود.

استیون اسپیلبرگ یک بار دیگر تهیه‌کننده اجرایی قسمت تازه مجموعه فیلم‌های دایناسوری استودیوی یونیورسال خواهد بود.  

هنوز جزییاتی از داستان فیلم منتشر نشده، ولی کارمایکل و ترورو روی داستانی کار خواهند کرد که به وسیله ترورو و شریک نویسندگی اش درک کانلی نوشته شده است هست. کارمایکل فیلمنامه پروژه تازه «حاشیه اقیانوس آرام: قیام» را نوشته و اخیرا هم مسئولیت نویسندگی «حفره سیاه» را جهت دیزنی بر عهده داشته است.

ترورو روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: جهت این فرنچایز بسیار مهم است که ما به صداهای خلاق تازه خوشامد بگوییم و داستان سرایی مان را تازه و زنده نگه داریم.

مجموعه «دنیای ژوراسیک» فیلم های سه گانه معروف و محبوب «ژوراسیک پارک» را ریبوت کرد که با اقتباس از رمان پرفروش مایکل کرایتون ساخته شده است بودند. فیلم سال ۲۰۱۵ این مجموعه که از قدرت ستاره ای کریس پرت و برایس دالاس هاوارد استفاده می کرد، عطش نوستالژیک را با موفقیتی عظیم مخلوط کرد و در سراسر دنیا بیش از ۱.۶ میلیارد دلار فروخت.

«دنیای ژوراسیک ۳»‌ در راه است

واژه های کلیدی: مجموعه | فیلمنامه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog