اشتیاق آفتاب شیراز اوقات شرعی طلوع آفتاب

اشتیاق: آفتاب شیراز اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی 21 خرداد ماه افق شیراز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری عکس ، درآمد ١٢٤‌میلیون دلاری بازیگر مشهور!

براساس برآوردهای رسمی از درآمدهای‌ سال گذشته او مشخص شده است که دواین جانسون تنها در ‌سال گذشته بیش از ۱۲۴‌میلیون دلار درآمد داشته است.

عکس ، درآمد ١٢٤‌میلیون دلاری بازیگر مشهور!

درآمد ١٢٤ میلیون دلاری بازیگر مشهور!/عکس

عبارات مهم : جانسون

براساس برآوردهای رسمی از درآمدهای سال گذشته او مشخص شده است که دواین جانسون تنها در سال گذشته بیش از ۱۲۴ میلیون دلار درآمد داشته است.

دواین جانسون، بازیگر مشهور و پرکار این روزهای هالیوود و به خاص فیلم های اکشن که زیاد با نام «راک» (The Rock) آشنا می شود، اکنون یکی از گرانقیمت ترین ستارگان هالیوود است.

براساس برآوردهای رسمی از درآمدهای سال گذشته او مشخص شده است که دواین جانسون تنها در سال گذشته بیش از ۱۲۴ میلیون دلار درآمد داشته است.

این بازیگر عضلانی و غول پیکر از وقت حضور در دنیای کشتی تا به امروز راه دراز و پرفراز و نشیبی را طی کرده است و این روزها نیز یکی از سوپراستارهای هالیوود به شمار می آید که حضورش در هر فیلم می تواند تضمین کننده فروش قابل توجه آن باشد. شهرت او به حدی است که حتی خبرهایی در مورد نامزدشدنش جهت انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده هم مطرح شده است هست. علاوه بر این، جانسون نحوه کسب درآمد از رسانه های اجتماعی را نیز یاد گرفته و بازاریابی در هالیوود را با رویکرد تازه خود به کلی عوض کردن داده است.

فهرست تهیه شده است به وسیله مجله فوربس از پردرآمدترین شخصیت های دنیای سرگرمی، دواین جانسون را در رتبه پنحم قرار داده است که براساس گزارش های این مجله از ژوئن ۲۰۱۷ تا ژوئن ۲۰۱۸ بیش از ۱۲۴ میلیون دلار درآمد داشته که تقریبا ۲ برابر درآمد ۶۵ میلیون دلاری او در یک سال قبل از آن است.

این میزان درآمد باعث شده است دواین جانسون پردرآمدترین بازیگر کنونی هالیوود باشد و تاکنون هیچ بازیگری نتوانسته در یک سال به چنین درآمدی در حوزه بازیگری دست یابد. جورج کلونی در همین مدت زمانی بیش از ۲۳۹ میلیون دلار درآمد داشته و بالاتر از دواین جانسون قرار گرفته، ولی این درآمد تنها در حوزه بازیگری نبوده و بخش بزرگی از آن از طریق فعالیت های تجاری و اقتصادی به دست آمده و نه بازی کردن در فیلم ها.

عکس ، درآمد ١٢٤‌میلیون دلاری بازیگر مشهور!

سینما خبر

واژه های کلیدی: جانسون | میلیون | بازیگر | بازیگری | هالیوود | کسب درآمد | دواین جانسون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog